Bakan’ın korumaları olmasaydı…!
Reklam

Bakan'ın korumaları olmasaydı…!

21 Mart 2019 - 01:38 - Güncelleme: 21 Mart 2019 - 01:53

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Kırıkkale Valiliği ziyaretinin ardından akşam yemeğinde esnaflarla bir araya geldi. 

Bir düğün salonunda düzenlenen "Esnaf Buluşması" programında yapılan konuşmaların ardından sıra Ticaret Bakan'ı Pekcan’a geldi.

Yapılan anons ve davetin ardından mikrofon artık Bakan Pekcan’a teslim edilmişti. Sayın Bakan henüz konuşmasının ilk saniyelerindeydi ki, mikrofonunun azizliğine uğradı. Diğer konuşmacılarda gürül gürül sesi çıkan mikrofon herhalde yorulmuştu. Mikrofonun bir anda sesi gidiverdi.

Her zaman olduğu gibi bakanın imdadına korumaları ve görevlileri yetişti ve mikrofon değiştirildi. Ama bu kez de farklı bir sorun yaşandı.

Bakan Pekcan konuşmasında tam da genel konulara girecekti ki, bir anda hoparlörden aşırı bir ses çıktı ve çıkan yüksek volümlü ses, Bakan’ın irkilmesine neden oldu. Yine sorun yaşanınca bu kez Bakan Pekcan bizzat kendisi görevliden başka bir mikrofon istedi. Ama yine mikrofon krizi devam ediyordu. Bakan Pekcan bu kez hazırlıklıydı. Gülümseyerek “yine olmadı” dercesine mikrofonu görevliye uzattı. Bu kez de mikrofonun düğmesi kapalı kalmıştı.

Defalarca mikrofonla sorun yaşandı ama Bakan Pekcan pes etmedi ve gündeme dair konuşmasını sorunsuz bir şekilde sürdürdü.

Mikrofon krizinin olduğu dakikalarda salonda da gülümsemeler yaşandı.

Sanırım Sayın Bakanımız Kırıkkale’de yaşadığı mikrofon krizini bir süre unutmayacaktır diye düşünüyoruz.

Sayın Bakanımıza Kırıkkale ziyaretinden dolayı şükranlarımızı sunuyor, yapacağı tüm hizmetlerde Allah yar ve yardımcısı olsun diyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emine Bulut'un bıçaklanma sonrası görüntülerini çekmişti....!
Emine Bulut'un bıçaklanma sonrası görüntülerini çekmişti....!
Son Dakika...! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırıkkale’deki acılı aileyi aradı
Son Dakika...! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırıkkale’deki acılı...