Bakan Selçuk 2023 vizyonunu açıkladı
Reklam

Bakan Selçuk 2023 vizyonunu açıkladı

Bakan Selçuk 2023 vizyonunu açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bir dizi ziyaret, temas ve Bakanlığının 2023 eğitim vizyonuyla ilgili istişarelerde bulunmak üzere Ordu’ya geldi.

10 Şubat 2019 - 23:02 - Güncelleme: 10 Şubat 2019 - 23:24

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bir dizi ziyaret, temas ve Bakanlığının 2023 eğitim vizyonuyla ilgili istişarelerde bulunmak üzere Ordu’ya  geldi.

Bakan Selçuk programına, Vali Seddar Yavuz ve beraberindeki protokol mensupları ile birlikte Fatsa ilçesinde Şehit Zafer Özdeniz İlkokulu bünyesinde oluşturulan ‘Bilim Evi’ ve ‘Matematik Müzesi’ni ziyaret ederek başladı.

Daha sonra Ordu Valilik makamına geçen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, burada Vali Seddar Yavuz’dan Ordu’nun eğitim durumu ve ihtiyaçları konusunda bilgi aldı. Vali Yavuz, ziyaretin anısına Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk’a hediye takdim etti.

Milli Eğitim Müdürlerine, Okul Yöneticilerine, Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonunu Anlattı

Bakan Selçuk, Penpe-İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi ziyaretinin ardından, Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası konferans salonunda düzenlenen “2023 Eğitim Vizyonu Tanıtım Toplantısı”na katıldı. Burada, Ordu ili genelinde görev yapan milli eğitim müdürleri ve okul yöneticileriyle bir araya gelen Bakan Selçuk, Bakanlığının 2023 eğitim vizyonunu anlattı.

Bakan Selçuk, ”Ordu'daki  bu güzel karşılama ve ziyarette gösterilen desteğe teşekkür ederek ordu'dan ayrıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x