Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Sloganımız, gönül...
Reklam

Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Sloganımız, gönül belediyeciliği”

Samsun’un Çarşamba ilçesi AK Parti Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, yeni dönem sloganlarının ‘Gönül Belediyeciliği’ olduğunu söyledi.

23 Ocak 2019 - 17:24

Samsun’un Çarşamba ilçesi AK Parti Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, yeni dönem sloganlarının ‘Gönül Belediyeciliği’ olduğunu söyledi.

Doğan AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililere ve vatandaşlara hitap etti.

Kendisinin daha önce 4,5 yıl İlçe Başkanlığı yürüttüğünü ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’daki aday tanıtım toplantısında Belediye Başkan Adaylığının açıklanmasıyla kesinleştiğini söyledi.

Adaylığının sadece AK Parti’nin adaylığı olmadığını Cumhur İttifakının adayı olduğunu belirterek, “Cumhur İttifakı inşallah tüm Türkiye’mize, Samsun’umuza, Çarşamba’mıza örnek bir şekilde göstereceğiz.” dedi.

24 Haziran seçimlerinde MHP ve AK Parti’nin ve diğer destek veren partilerle birlikte yüzde 77’lik bir oylarının olduğunu hatırlatan Doğan şöyle konuştu:

“İnşallah bunu daha da taçlandırarak daha yukarılara taşımak en büyük hedefimiz. Yeni dönemin sloganı ‘Gönül Belediyeciliği’ olacak. Tevazu, samimiyet ve gayret. Çalışmalarımızı bu 3 prensipten taviz vermeden devam edeceğiz. Her ne kadar Cumhur İttifakının adayı olarak seçime gidiyorsak da neticesi itibariyle Çarşamba’nın Belediye Başkanı olduğumuzun bilinci ile hareket ederek herkese eşit mesafede ve hakkaniyet çerçevesinde adaletle davranarak hayır duasını almaktan başka amacımız olmadan çalışmalarımızı devam ettirteceğiz.”

-“Tüm halkımızın gönlünü kazanmak için çalışacağız.”

Belediyeciliği farklı bir noktaya taşıyacaklarını belirten Doğan şunları söyledi:

“Amacımız 150 bin kişinin belediye başkanı olmaktan öte, 150 bin kişinin gönlünü kazanmak için çalışacağız. Çözüm ve insan odaklı, hakkaniyet esaslı çalışma prensiplerle hareket edeceğiz. Trafik ve otopark sorunlarının çözümünden istihdama yönelik projelerimize, yol ve kaldırım sorunlarının çözümünden üniversite şehri yolunda ilerleyen Çarşamba’mızın kültürel ve sosyal, sanatsal zenginliğin artırılmasına kadar günlük yaşamımıza etki edecek ve yine özellikle bütün canlıların haklarını öncelikli bir proje birikimiyle karşınızda olmayı hedefliyoruz. Projelerimizi ayrıntılı bir şekilde sonraki süreçte sizlerle paylaşacağız. Ancak kolektif akıl ve ekip ruhuna da çok önem veriyoruz.”

-“ Adama göre iş değil, işe göre adam prensibi ile çalışacağız.”

Ekip çalışmasına büyük önem verdiklerini hatırlatan Doğan, şunları kaydetti:

“Çarşamba’da AK Parti bir başarı göstermişse bu, buradaki İlçe Başkanının başarısı değil, bu buradaki ekibin birlikte hareket edebilmesinin bir örneğidir. Bundan sonra da MHP’nin ve AK Parti’nin tüm teşkilatlarıyla beraber yine bizlere ilave olacak ve süreç içerisinde belediye çalışanları ile birlikte çok düzgün, çok özellikli ve adama göre iş değil, işe göre adam prensibinden hareket ederek insanların Çarşamba Belediyesi’ne girdiğinden Çarşamba Belediyesi ile işi olsun olmasın Çarşamba Belediyesi’ndeki insanların çalışanları çözümlerini oluşturabildikleri o insanların o günkü sorununa çare bulabildikleri bir belediyecilik modeliyle inşallah insanlarımıza hizmet etmeyi düşünüyoruz.”

2019/01/2019-01-23-17-28-03.jpg
2019/01/2019-01-23-17-28-19.png

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emine Bulut'un bıçaklanma sonrası görüntülerini çekmişti....!
Emine Bulut'un bıçaklanma sonrası görüntülerini çekmişti....!
Son Dakika...! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırıkkale’deki acılı aileyi aradı
Son Dakika...! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırıkkale’deki acılı...