Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, “28 Şubat’taki karanlık...
Reklam

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, “28 Şubat’taki karanlık günleri yeniden hatırlıyoruz.”

01 Mart 2019 - 22:02

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı tarafında 17 Ağustos Kapalı Spor Salonu'nda düzenlediği programda vatandaşlarla bir araya geldi.

Coşkulu kalabalığa hitap eden Oktay, “28 Şubat’ın yıl dönümünde yaşadığımız karanlık günleri yeniden hatırlıyor ve vesayete, darbeci zihniyete ve gençlerimizin geleceğine kast edenlere karşı mücadelemiz ve bu mücadele yeminimizi de tazeliyoruz.” dedi.

Kahraman Türk milletinin evlatları olarak Çanakkale ruhunu ve 15 Temmuz ruhunu 82 milyon olarak zihinlerde taze tuttuklarını anlatan Oktay, şöyle konuştu:

“28 Şubat döneminde imam hatipleri kapatan, kızlarımızı üniversiteye sokmayan ve seçilmiş iradeyi vesayet altında tutan kirli zihniyete karşı demokrasimize ve millet iradesine çıkmaya inşallah devam edeceğiz. Dimdik durduk liderimizin etrafında, yanında bundan sonra da dimdik devam edeceğiz. Diğer taraftan da ülkemize yönelik içeriden ve dışarıdan her türlü tehdidi yok etmeyi yine inançla ve inatla sürdüreceğiz. Kahraman Türk milleti evlatları olarak yerli ve milli savunmamızla sarsılmaz inancımızla imanımızla karanlık ellerin maşası terör örgütlerini yok etmek için mücadele ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Çanakkale ruhu, 15 Temmuz ruhu 82 milyonun yüreğinde hepimizin yüreklerinde hala dimdik ayakta.”   

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahşili Belediye Başkan Adayı Tekin,
Bahşili Belediye Başkan Adayı Tekin, "39 milyonun hesabını...
Kırıkkale yolunda feci kaza
Kırıkkale yolunda feci kaza