Kırıkkale’nin genç muhtar adayı vatandaşa hizmet etmek istiyor
Reklam

Kırıkkale'nin genç muhtar adayı vatandaşa hizmet etmek istiyor

01 Şubat 2019 - 21:13 - Güncelleme: 01 Şubat 2019 - 21:21

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte mahallelerine hizmet etmek isteyen muhtar adaylarının isimleri ortaya çıkarken, Kırıkkale’de en genç muhtar adaylarından Furkan Kaya adaylığını açıklayarak çalışmalarına başladı.

Kırıkkale’nin Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı olan Kaya, seçim çalışmalarını hızlandırarak çalışmalara başladı. Ev ve iş yerlerini ziyaret eden Furkan Kaya mahalle sakinlerine projelerini anlattı.

Muhtar olduğunda halkın sorunlarını çözen bir muhtar olacağını belirten Kaya, muhabirimize yaptığı açıklamada, genç ve dinamik bir kişi olarak sorumluluklarını fazlasıyla yerine getireceğini söyledi.

Mahallede vatandaşların faydasına olacak çok önemli hizmetleri yapacaklarını belirten Kaya, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın her zaman gençlere güvenip destek verdiğini ve son olarak da seçilme yaşını 18'e indirerek önlerini açtığını ifade etmişti. Ben de bunu düstur edinerek 18 yaşına girince muhtar adayı olmaya karar verdiğim. Ailemin, akrabalarımın ve arkadaşlarımın çok büyük desteğini gördüm. Gençliğimin verdiği enerji ile muhtarlığı en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum.” dedi.

 

-“Gençlere Fırsat Verilmeli.”

 

Mahallede doğup büyüdüğünü sorunları ve çözüm yollarını da bildiklerini aktaran Kaya, şunları söyledi:

“Muhtar seçilirsem, mahallemize yapılan hizmetlerin artarak devam etmesi, halkımızın sorun ve taleplerinin çözümü noktasında elimden gelen çalışmayı sergileyeceğim. İnanın kimsede görmediğiniz işlere parmak basacağım. Bütün muhtar adayları yol, park, yeşil alan, ve ağaçlandırma yapacaklarını söylüyor. Ben bunları söylesem özenti olur. Bu hizmetler zaten bir muhtarın asli görevidir. Mahallemde büyüdüm ve mahallemde ne sorunlar olduğunu biliyorum. Kaldırım yok. Yağmur yağdığında rögarlar taşıyor, elektrikler ise sık sık kesiliyor. Sosyal alanlar, spor alanları yok. Mahallemizin sakinlerinin ihtiyaçları hiç sorulmuyor. Ben tek tek evleri ve esnafları geziyorum mahallemizin sorunları hakkında bilgi alıyorum. İnşallah desteklerinizle bu vazifeye geleceğim. Genç bir kardeşiniz olarak sizlerden bana bir fırsat vermenizi talep ediyorum. Çıktığım bu hizmet yolunda tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, komşularıma, halkıma kısacası herkese şimdiden teşekkür ediyorum.”

2019/02/2019-02-01-21-15-35.jpg
2019/02/2019-02-01-21-15-38.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emine Bulut'un bıçaklanma sonrası görüntülerini çekmişti....!
Emine Bulut'un bıçaklanma sonrası görüntülerini çekmişti....!
Son Dakika...! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırıkkale’deki acılı aileyi aradı
Son Dakika...! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırıkkale’deki acılı...