Sivil toplum kuruluşları "Görmem İçin Sen Varsın...
Reklam

Sivil toplum kuruluşları "Görmem İçin Sen Varsın Projesi" için toplanıyor

23 Ekim 2019 - 19:58 - Güncelleme: 23 Ekim 2019 - 20:24

Kırıkkale kent genelindeki birçok sivil toplum kuruluşu “Görmem İçin Sen Varsın Projesi” için bir araya geliyor.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından hibelendirilen "Görmem İçin Sen Varsın Projesi” kapsamında Kırıkkale’de ilk kez "Kırıkkale Buluşuyor" temalı sivil toplum kuruluşları fuarında bir araya gelecek.

Kırıkkale Belediyesi’nin büyük destek verdiği ve yürütücü paydaşlar olan Güzel Hasletler Eğitim Derneği, Yardımeli Derneği Kırıkkale Şubesi ve Türk Kızılay Bahşılı Temsilciliği’nin de olduğu fuarda, STK’lar stant açacak.

STK’lar adına yapılan açıklamada, “Kırıkkale halkı ilimizdeki dernekleri tanıyacak, görüş alışverişinde bulunacak, üniversite öğrencilerinin şehirdeki STK’lara kanalize olması sağlanacak, dernekler arasında etkileşim, sinerji, paylaşım gelişmesi ve ortak proje ve platformlarda buluşulması hedeflenmektedir. Dernekler kendilerine ayrılan stantta kendilerini tanıtacak; broşür, dergi dağıtımı yapacak ve ürettikleri ürünleri sergileyecek. Fuar kapsamında otistik mehter takımı konser verecek olup görme engelli Bekir Akdeniz tarafından projelerle ilgili sunum yapacaktır.” denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırıkkale'de pompalı tüfekle vurulan kişi öldü
Kırıkkale'de pompalı tüfekle vurulan kişi öldü
Öğretmenler mesleki çalışmada voleybol maçı yaptı
Öğretmenler mesleki çalışmada voleybol maçı yaptı