Vali Yıldırım,"Rabbim ayağınıza taş değdirmesin,iyiki...
Reklam

Vali Yıldırım,"Rabbim ayağınıza taş değdirmesin,iyiki varsınız

Katar'da görevli askeri birlik görev dönüşü, Muş havaalanında törenle karşılandı.

18 Temmuz 2018 - 10:18

Muş Valisi Aziz Yıldırım ve beraberindekiler tarafından Katar’a giden ve görevleri sonrası tekrar dönüş yapan askeri birlikleri bugün Muş Hava Meydan Komutanlığında karşılandı.
 
Muş Hava Meydan Komutanlığındaki karşılamaya; Muş Vali'si Aziz Yıldırım, Muş Garnizon Komutanı Piyade Albay Atilla Terzioğlu, Önceki Muş Garnizon Komutanı Albay Cem Karoğlu, Muş Hava Meydan Komutan V. Yarbay Özgür Kılıçarslan ve askeri personel katıldı.
 
Uçaklardan inen askeri birlikleri selamlayan Vali Yıldırım, hepsiyle tek tek tokalaştı. Vali Yıldırım yaptığı konuşmada, “Sizler sınır içinde olduğu gibi gerektiğinde sınır ötesinde ve Dünya’nın farklı ülkelerinde de görevinizi layıkıyla yerine getirdiniz. Sizler Katar’da bir göreve gittiniz ve aynı zamanda orada ülkemizi, milletimizi temsil ettiniz. Tekrar ilimize döndünüz ailelerinize ve sevdiklerinize kavuştunuz. Sizleri karşılamak bizler için gurur vesilesidir. Bizleri gururlandırdınız. Hepinizi alnınızdan öpüyorum. Allah yardımcınız olsun, tekrar hepiniz hoş geldiniz. Hepinizden Allah razı olsun, rabbim ayağınıza taş değdirmesin, iyi ki varsınız. ”Dedi.
 
Toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından askeri birlikler görev yerlerine ve ailelerinin yanına yolcu edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırmızı bültenle aranıyordu. Türk polisi enseledi
Kırmızı bültenle aranıyordu. Türk polisi enseledi
Sağlık Bakanı, “Bin 480 personel alınacak”
Sağlık Bakanı, “Bin 480 personel alınacak”